Підготовка конкурсної документації для проведення відкритих торгів

Підготовка конкурсної документації для проведення відкритих торгів

Шанси на перемогу в конкурсних торгах залежать від того, наскільки серйозно користувач підійшов до питання участі в самій процедурі. Перш за все, користувач повинен точно визначитися з тим, який саме лот його цікавить. Це означає, що учасник чітко розуміє, яким є географічне положення предмету торгів, в якому стані він знаходиться, якою буде його вартість та чи можна його буде використовувати в якихось конкретних напрямках

Не менш важливим моментом вважається підготовка конкурсної документації. Мова йде про повний набір документів, в якому повинна міститись вся інформація, яка є обов’язковою для участі в подібній процедурі.

Детальніше з цим переліком ви можете ознайомитись, якщо перейдете за посиланням https://sale.ueex.com.ua/ru/news/prodazh-zemelqnyh-dilyanok-z-aukcionu-na-prozorro-prodazhi та переглянете реальні оголошення про проведення торгів.

Що стосується саме організації конкурсних торгів, то замовник повинен чітко розуміти, що дуже важливо серйозно підійти до підготовки тендерної документації.

Це та умова, яка обов’язково береться до уваги комісією. Відповідно, якщо оголошення не буде опубліковано на акредитованих електронних майданчиках, доки воно не буде відповідати законодавчим нормам, які є обов’язковими.

Говорячи про конкурсну документацію, ми повинні чітко розуміти, що до неї входить:

 • Зразок сформованого договору – мова йде про те, які саме умови будуть прописані в подальшій домовленості з учасником, якого буде визначено переможцем в боротьбі за лот;
 • Запрошення – це ще один пункт, який часто не враховується, але його роль є не менш значною. Мова йде про оголошення, в якому присутнє посилання на всі інструкції, які призначені для постачальників. Робиться це для того, щоб потенційні учасники з самого початку розуміли, на який лот вони подають пропозицію;
 • Інструкції для постачальників – інформація в них згрупована таким чином, щоб її було максимально просто та швидко сприймати;
 • Інформаційна карта – ще один важливий пункт, що дозволяє визначити конкретний порядок, згідно якого буде проводитися підготовка та подаватися заявки для участі в процедурі;
 • Перелік вимог – на цей пункт варто звернути особливу вагу, тому що саме тут прописано те, яким параметрам повинен відповідати сам учасник. Більш того, прописані всі моменти, пов’язанні з тим, як саме повинні постачатися товари або ж надаватися послуги. Важливо, щоб це були саме детальні умови, але подані таким чином, щоб вони були одночасно і зрозумілими для недосвідчених користувачів;
 • Базові документи – сюди можна віднести форму заявки, відомості, гарантійні внески та іншу важливу інформацію. Це важливо, тому що користувач, який бажає взяти участь в торгах, повинні чітко розуміти, що саме йому потрібно для цього зробити.

Що стосується надання тендерної документації, то вона доступна всім користувачам, які зацікавлені в тому, щоб взяти участь в тендерних закупівлях або ж аукціоні. Вся інформація є безкоштовною і отримати до неї доступ може будь-хто.

Як отримати відповідь на питання, стосовно участі в електронних торгах ПроЗорро

Не завжди зареєстрованим користувачам на електронних майданчиках вдається розібратися в тому, як брати участь в аукціонах.

Не дивлячись на те, що торги в системі ПроЗорро зроблені за досить простим принципом, є питання, на які важко знайти відповідь.

В такому випадку, є декілька варіантів розвитку подій, які можуть вами бути корисні:

 • Відгуки інших користувачів – ви завжди можете перейти до коментарів інших людей, які також активно користуються електронними майданчиками та беруть участь в торгах. Відповідно, їх досвід може бути для вас корисним і допомогти вирішити проблему;
 • Звернення до фахівців – що стосується більш дорогих варіантів, то можна звернутися за допомогою до юристів та інших фахівців, які також можуть надати консультації з приводу таких питань;
 • Технічна підтримка – майже на всіх сучасних електронних майданчиках є подібна опція і учасники мать змогу задавати свої питання та отримати на них відповідь. 

Ви можете обрати один з варіантів, який здається для вас найбільш надійним та перевіреним.

Як зекономити свій час та спростити пошук електронних аукціонів в ПроЗорро

Шукаючи лоти в загальному списку з оголошеннями, ви втрачаєте безліч часу, тому що кількість нових аукціонів й торгів є максимально великою.

Саме тому, для зручності потрібно користуватися фільтром. Це один з самих простих, але й найбільш ефективних інструментів, за допомогою якого можна вказати такі параметри, як:

 • Очікувана вартість;
 • Вимоги для участі;
 • Географічне положення;
 • Тип торгів;
 • Часові рамки.

Це лише декілька основних пунктів, які можна задавати для участі в торгах. 

Щоб зекономити ще більше часу, ви можете задати в фільтрі всі потрібні параметри й додатково налаштувати розсилку.

Таким чином, ви зможете отримувати всі оголошення про проведення тендерів та аукціонів, що вас цікавлять, на свій мобільний телефон. Не стала тому виключенням і ТБ “Українська енергетична біржа”, де всі ці функції також доступні.